250 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizde hangi kriterler bulunmaktadır?

www.freshland.com.tr platformunda yer alan tüm kampanyalar için değişiklik hakkı Freshland.com.tr (Freshland) adına gizlidir.

Ürünlerimizin özellikte şu kriterde olmasına dikkat ediyoruz:

 

Müşterilerimize değer sağlayacak ve yaşam kalitesini arttıracak olması 

Bu kritere uymayan ürünleri platformumuzda barındırmıyoruz. 

 

Kargo paketimi nasıl teslim almalıyım; hasarlı ürünle karşılaştığımda ne yapmayalım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında; teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve ambalajda herhangi bir hasar olması durumunda teslimat ile ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisini "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlanması yönünde uyarınız. Hasarlı kolinizi tutulan tutanak ile beraber kargo görevlisine iade ediniz. Kolinizi faturanızla birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturasız yapılan iadelerde Freshland tarafında herhangi bir işlem uygulanamaz. Bu şartlar oluştuktan sonra size, tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir.

 

İade işlemlerinde kargo ücreti kime aittir? 

Ayıplı malların iadesinde müşterilerimiz ürünü karşı ödemeli olarak gönderebilirler. Ancak gönderimi Aras ya da Yurtiçi Kargo üzerinden yapmalıdır. Bunların dışında kalan firmalar üzerinden gelecek iadelerde kargo bedeli müşteriye aittir.

 

Kredi kartı ile ödeme yapmam freshland.com.tr’de güvenli mi? 

Freshland.com.tr olarak kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bundan dolayı, alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen 256 bit SSL Güvenlik sertifikası kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz. 

 

freshland.com.tr'nin duyuru ve kampanyalarından nasıl haberdar olabilirim? 

Siz değerli müşterilerimizi bulunduğumuz bütün mecralardan sürekli bilgilendiriyor olacağız. Duyuru ve kampanyalarımızı buralardan takip edebilirsiniz: