250 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Muhteşem Kampanyalar

Kampanyalar Detay Sayfası

www.freshland.com.tr platformunda birden fazla kampanya sunulabilir. Sunulan promosyonlar arasında sistem müşterilerimize faydalanmak istediği promosyonu seçme hakkı tanımaktadır. Müşterilerimiz alışveriş tutarı bazında yahut farklı promosyon koşullarında sadece 1 (bir) adet promosyondan faydalanabilir ve kendileri sepet ekranında istediği 1 (bir) promosyonu seçme hakkına sahiptir.

 

* Hediye çeki kullanılan siparişlerde promosyonlar (hediye ürün, sepette indirim) geçerli olmamaktadır.

Promosyonlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz hediye çeki kullanmadan promosyonlardan faydalanabilirler. Hediye çeki kullanılan siparişlerde Sepette İndirim Kampanyası geçerli olmamaktadır.

 

1. Muhteşem Kampanya kategorisinde bulunan tüm ürünler kategoride yer aldığı süre boyunca ürünün özelliklerinde veya görselinde yer alan oranında indirimli olarak satışa sunulmaktadır. İndirim oranları üründen ürüne değişiklik gösterebilmektedir.

2. Muhteşem kategorisi belirli bir tarih aralığına tabi olmayıp süresiz bir kategoridir. Ancak ürünlerin bu kategoride yer almasına ilişkin süreler ürünlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

3. Muhteşem kategorisinde yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır.

4. Muhteşem Kategorisinde yer alacak olan ürünlerin satışı esnasında aynı üründen aynı siparişte 3 adetten fazla satın alınması durumunda bu husus sistemsel olarak ticari alım olarak değerlendirilebilmekte olup, Freshland tarafından siparişi iptal etme hakkı saklı tutulmaktadır.

5. Freshland herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya ve kategori koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.