250 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Hakkımızda

Biz bu yola çıkarken 'Yeni Nesil Beslenme Durağı' sloganını kendimize motto edindik. Organik ve doğal market ürünlerinin yanı sıra cafe ve restaurant tarafıyla da ön plana çıkan Freshland; günden güne değerine değer katmaya devam ediyor.

Bünyemizde Freshland Kitchen, Freshland Nuts, Freshland Salads, Freshland Juice gibi markalar bulunuyor. Urla'da İLK ve TEK olma özelliği taşıyan Freshland Juice markamıza özel tam 16 çeşit detoks juicelerimiz bulunuyor. Freshland Kitchen markamızla da; sevdiğiniz tatlara doğal dokunuşlar yaparak birbirinden lezzetli yemekler, glutensiz ve şekersiz tatlılar üretiyoruz. 

Tedarik ettiğimiz yüzlerce ürünümüz 'Doğa için, senin için en iyisi' mottosuyla artık e-ticaret sitemiz ile evinize geliyor. 

Misyonumuz

Müşterilerimizi doğal ve kaliteli ürünlerle buluştururken, aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışımızla da her gün daha iyiye ulaştırmak. 

Vizyonumuz

Kurumsal yapımız,  taze ve kaliteli ürünlerimiz, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti, çevreye ve topluma duyarlı sorumluluk anlayışıyla istikrarlı büyüyerek ülke ekonomisine katkı sağlamak.