250 TL ve Üzeri Kargo Bedava
Doğal Vücut Koruyucu Sprey

Doğal Vücut Koruyucu Sprey

  • 65,00 ₺

%100 DOĞAL VÜCUT KORUYUCU SPREY KREM

100ml

 

SIVENO %100 doğal vücut koruyucu sprey krem sayesinde, vücudunuz bir yandan çevresel olumsuzluklara karşı koruma altına alınırken diğer yandan ise bu değerli yağlar ile yoğun bir şekilde nemlenecektir. E vitamini içerdiğinden dolayı ciltteki serbest radikallere karşı savaşmış olacaktır. Cildi yoğun bir şekilde besler ve nemlendirir.

Ürün Hakkında: 
 
Siveno Vücut Koruyucu Sprey Krem üretiminde tamamen doğal olan mikrokapsüle limon okaliptüsü (Eucalyptus citriodora) yağı kullanılmıştır. %100 doğal mikrokapsüle formundaki mucizevi bileşenler sayesinde çevresel olumsuzluklara karşı doğal koruma sağlar. Mikrokapsüle formunda olması ürünün daha uzun süre etkili olmasını sağlar.
 
Kullanım Önerisi: 
 
Yüz bölgesi hariç vücudun açık kalan yerlerine kullanılabilir. Yüz kullanımı için bir miktar ürün avuç içine alınarak parmak uçlarıyla dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır.
 
Ürün İçeriği ve Detayları: 
• Limon Okaliptusu Yağı: %100 doğal mikrokapsüle formundadır. İçermiş olduğu mucizevi bileşenler sayesinde çevresel olumsuzluklara karşı doğal koruma sağlar.
• Bitkisel Gliserin: Cildi nemlendirir, ciltten nem kaybını önler ve uzun süre yumuşak kalmasını sağlar.
• Ksantan Gam: Fermantasyonla elde edilen doğal bir kıvam arttırıcıdır.
• Kayısı Çekirdeği Yağı: A, C ve E vitaminleri açısından zengin bir yağdır. Cildi besleyici ve serbest radikallere karşı koruyucu bir etkisi vardır. Cilde canlılık ve parlaklık kazandırır.
• E vitamini: Cildi dış etkenlerden koruyan kuvvetli bir antioksidandır